Rölakan matta IN
2014-07-17
256307
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, Sverige, rölakan, monogramsignerad IN, ca 145x200 cm
Slitage, fläckar, smuts