Lennart Aschenbrenner serigrafi
2014-07-18
256300
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASCHENBRENNER, Lennart (född1943): "Romantiskt landskap I", signerad och daterad Aschenbrenner 88, serigrafi, 67/70, ca 106x78 cm