Oljemålning stockholmsmotiv
2014-07-18
256298
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vy över Södermalm, signerad, olja på duk, 100x99 cm