Fartygsporträtt
2014-07-17
256287
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad Lesnikov, fartygsporträtt, "Georg Ots", olja på duk, 48x78 cm
fläckar