Madeleine Pyk färglitografi
2014-07-17
256281
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Komposition med figurer, signerad M Pyk, HC XIV/XXV, färglitografi, ca 30x20 cm