Gräddkanna silver
2014-07-17
256252
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 600 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, Stockholm 1808, otydlig mästarstämpel, invändigt förgylld, ca 100 g
Smärre bucklor, med gravyr undertill