Soffa
2014-07-17
256250
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädsel i cognacsfärgat skinn, längd 200 cm
Slitage