Bord 1800-tal
2014-07-16
256246
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORD, 1800-tal, fyrdelad förstärkt centralfot med hjultrissor, höjd ca 73, 142x103 cm,
PROVENIENS: skådespelaren Carl och Viveka Billquist dödsbo
Blekt skiva, repor, mindre sprickor