Marc Chagall färglitografi
2014-07-16
256244
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CHAGALL, Marc (1887-1985): efter, Cirkusmotiv, färglitografi, osignerad, ca 38x47 cm,
PROVENIENS: skådespelaren Carl och Viveka Billquist dödsbo
Mitten med veck