Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SANDELIN, Börje (1926-1970): "Spansk modell", monogramsignerad BS, olja på duk, 50x64 cm
Dukskada
256240
2014-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här