Madeleine Pyk blandteknik
2014-07-17
256237
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Slottet", signerad och daterad M. Pyk 1972, blandteknik, 21,5x28,5 cm