Oljemålning
2014-07-16
256231
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gårdsmotiv, monogramsignerad, olja på duk, ca 62x91 cm
Färgbortfall, smärre krackeleringar