Målning 1900
2014-07-16
256226
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Goda nyheter, signerad, olja på duk, 25x30 cm