Axel Olson litografi
2014-07-16
256131
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): I trädgården, signerad och numrerad Axel Olson 7/260, färglitografi, ca 31x39 cm
Gulnader