Cajsa Holmstrand litografi
2014-07-15
256107
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HOLMSTRAND, Cajsa (född 1956): Kuber, signerad Cajsa Holmstrand, färgserigrafi, numrerad 20/26, bildyta ca 44x63 cm