Joan Miro färglitografi
2014-07-15
256049
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MIRO, Joan (1893-1982): Komposition-Sculptures II, HC signerad, färglitografi, 41x61 cm
Mourlot 949 från 1974