Antoni Tapies färglitografi
2014-07-15
256045
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): Komposition, signerad Tapies, F, färglitografi, 33,5x24,5 cm
Se Galfetti 358 1973