Fat Japan imari
2014-07-15
256002
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
FAT, 1900-tal, Japan, imari, dekor av bl a drakar och lotusblomma, diameter ca 46 cm
Slitage, monterad för vägghängning