Anselm Dahl oljemålning
2014-07-14
255994
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Anselm (1897-1964): Höstlandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 45x68 cm