Carl Brandt pastell
2014-07-14
255985
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Insjölandskap med björkar, signerad och daterad C Brandt 48(?), pastell, ca 36x53 cm