Servisdelar 1900-talets första hälft
2014-07-14
255958
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVISDELAR, 28 dlr, 1900-talets första hälft, glas slipad dekor av bl a meander, bestående av: 4 champagnestrutar, 10 vinglas, 10 rödvinsglas, 11 vitvinsglas, 3 starkvinsglas
Mindre nagg förekommer