Bruno Mathsson soffbord
2014-07-14
255946
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFBORD, Bruno Mathsson, med kluvna ben i trä, fanérad i ask, etikettmärkt Bruno Mathsson International, höjd ca 53, diameter 130 cm
Fanérskador och slitage