Orientmatta
2014-07-20
255848
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, Malayer, semiantik, ca 355x152 cm
Smärre skador, mindre lagningar, senare langettering