George Braque etsning
2014-07-13
255841
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRAQUE, George (Frankrike 1882-1963): Ur La Théogonie d´Hésiode, 1932, osignerad, etsning, ca 37x30 cm
Gulnader, veck