Carl Brandt oljemålning
2014-07-13
255818
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Landskap i vinterskrud, signerad C Brandt, olja på duk, ca 58x94 cm