Heinrich Linzen stentryck
2014-07-12
255769
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINZEN, Heinrich (1886-?): Gösta Berling, 16 st, stentryck, i pappmapp, signerade och numrerade 32/50, 24x33 cm