Oidentifierad konstnär 1900-tal
2014-07-13
255756
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MONOGRAMISTEN OBM (1900-tal): Nyårsbal, det gamla (1910) och det nya året (1911), monogramsignerad, olja på pannå, 37x30 cm
Smärre ytmärken