Tom Krestesen oljemålning
2014-07-12
255726
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KRESTESEN, Tom (född1927): Allé, signerad och daterad Tom Krestesen -90, olja på på duk, ca 83x88 cm