Arbetsrock firma Svenskt Tenn

Arbetsrock firma Svenskt Tenn
Arbetsrock firma Svenskt Tenn
Arbetsrock firma Svenskt Tenn
Arbetsrock firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARBETSROCK, 1970/80-tal, tyg från firma Svenskt Tenn, etikettmärkt Svenskt Tenn Stockholm, längd ca 120 cm
Proveniens: Enligt uppgift använd av butiksanställd på firma Svensk Tenn

Något blekt i färgerna

255721

2014-07-12