Stanislaw Zoladz akvarell
2014-07-12
255661
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ZOLADZ, Stanislaw (född 1952): Speglingar, signerad och daterad Zoladz 86, akvarell, 37x55 cm