Ruben Heleander oljemålning
2014-07-12
255594
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HELEANDER Ruben (född 1931): Glimt av havet, signerad Heleander, olja på duk, ca 100x78 cm
Mindre rispa i nedre vänster hörn