Stig Claesson färglitografi
2014-07-12
255593
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Skeppsbron, signerad och daterad Stig Claesson -80, 35/60, färglitografi, ca 62x93 cm
Saknar glas, obetydlig ytskada