Stig Claesson färglitografi
2014-07-12
255591
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Vy från Lejonbacken, signerad och daterad Stig Claesson -8?, 1/60, färglitografi, ca 69x99 cm
Mindre papperskada i underkant