Orientmatta
2014-07-11
255545
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, möjligen Joshagan, old/semiantik, ca 323x220 cm
Slitage, smärre skador, framstår med lukt av tobaksrök