Oljemålning Sigrid Wahlstrm de Rougemont
2014-07-10
255519
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROUGEMONT, Sigrid Wahlström, de (1888-1984): Nakenstudie, signerad Sigrid de Rougemont, olja på duk, 61x41 cm
Färgbortfall