Trädgårdsurnor 2 par
2014-07-10
255504
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄDGÅRDSURNOR, 2 par, gjutjärn, 1900-tal, höjd 23-25 cm
Slitage, rester av gjutning