Arthur de Breanski akvarell
2014-07-10
255495
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BREANSKI, Arthur de (England), Fjordlandskap, signerad och daterad 1897, akvarell, 38x86 cm