Danska silverskedar i silver
2014-07-10
255494
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAFFESKEDAR samt SOCKERTÅNG, 16+1 dlr., silver, Danmark, i originaletui i läder, med inskriptionen "P. Hertz Juveleer Hjörnet af Kjöhmagergade og Kronprindsensgade Kjöbenhavn"
Monogramsignerad V.H., etui med skador, slitage