Paraplyställ
2014-07-10
255484
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PARAPLYSTÄLL, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av blomster i underglasyrblått, höjd ca 41,5 cm
Mynning med nagg