Marice Blanchard oljemålning
2014-07-10
255482
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BLANCHARD, Maurice (1903-1969): "L´Eglise Saint Pierre de Montmartre et le Sacre Coeur", signerad Maurice Blanchard, gouach på papper uppfodrat på pannåolja på pannå, ca 26x33 cm
Ej olja