Karaffer 1800-tal
2014-07-09
255469
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARAFFER, 1 par, omkring 1800, pålödda hänklar, höjd 23 cm
Dekorskador