Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
HÄGG, Herman (1884-1966): Birger Jarlstorg, Stockholm, signerad och daterad Herman Hägg 1959, olja på duk, 21x30 cm
Zustandsbeschreibung
255454
2014-07-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner