Miniatyrporträtt
2014-07-08
255433
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MINIATYRPORTRÄTT, 3 st, 1800-tal, porträtt av bl a Frun Schröderheim, en ram i delvis förgylld mässing krönt av genombruten rosett, totallängd ca 5,5-9 cm
Slitage