Koppar i porslin
Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
CREMEKOPPAR, 2 st, ur Gripsholmsservisen Rörstrand, KOPPAR med fat, 3 st, KOPP, porslin, bl a 1800-tal, en kopp empire, höjd ca 6-10 cm
Skadad cremekopp Gripsholm samt cremekopp utan lock och nedslipad kopp medföljer
Slitage, vit kopp med brun dekors fat med spricka
255402
2014-07-08