Väggskulptur av Jan Naliwajko
2014-07-09
255388
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Objekt, väggskulptur på plexiglas, signerad och daterad I. Naliwajko 1985, total höjd 49x33 cm
Smärre färgbortfall