Orientmatta Peking Kina antik 1880-1900
2014-09-30
255372
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 25 000 SEK |
ORIENTMATTA, Peking, Kina, antik 1880-1910, ca 180x360 cm
Slitage ställvis hårt, fläckar, lagningar