Klubbat för:
24 000 SEK
20 000 SEK
LJUSKRONOR, 2 st snarlika, 17/1800-tal, för fyra ljus vardera, behängda med olikslipade prismor, sparljus, höjd ca 70 cm vardera
Smärre skador, kompletteringar
255198
2014-07-08