Hänge förgyllt silver Österrike/Ungern
2014-07-08
255187
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÄNGE, förgyllt silver, emaljdekor, agat, korall, gröna stenar, Österrike/Ungern, omkring 1900, höjd 8 cm, KEDJA, förgyllt silver
Enstaka stenar med skador, emaljslitage