Bordslampor Aneta
2014-07-08
255181
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, mässing, Aneta Växjö Sweden, totalhöjd ca 38 cm
Slitage