Oljemålning från sekelskiftet 1800
2014-07-08
255165
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Militär i uniform, olja på duk, 75x62 cm
Dubblerad, dukskador